Wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu - edukacja dla dzieci w wieku 7-13 lat

0% nudy, 100% twórczych działań

Tygodniowe wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu

przycisk zapisz

 

Termin:

Data rozpoczęcia - 06.08.2018 - godz. 10-14

PLAKAT

 

Opis:

DLACZEGO WARTO?

  • kameralne grupy
  • twórcze działania
  • niesamowite pomysły
  • dużo ruchu
  • wspólna zabawa

Rodzice,

jeśli szukacie miejsca, w którym wasze dzieci twórczo i aktywnie spędzą czas w kameralnym gronie, nabędą nowych kompetencji, będą współdziałać w grupie rówieśników, i pełnymi garściami czerpać z uroków lata – wakacyjne warsztaty z Akademią Dobrego Czasu to najlepszy wybór.

Dzieci,

zabierzemy was w fascynującą podróż, podczas której każdego dnia będziemy odkrywać inne zastosowanie tego, co już znane, eksplorować, dzielić się pasjami i doświadczeniami. Szaleć w strukturach, kolorach, kształtach. Cieszyć się słońcem i adorować lato. Każdy z was stworzy swojego własnego, autorskiego wakacyjnego lapbooka. Poza tym czekają na was niezwykłe warsztaty. Wśród nich:

Po drugiej stronie lustra– tutaj odkryjemy nowe – niecodzienne - zastosowanie różnych przedmiotów. Przekonamy się, jakie możliwości dają choćby folia bąbelkowa, balon, puszka czy środek z jajka-niespodzianki.    

Śmiech na zdrowie– warsztaty jogi śmiechu, unikatowej metody, dzięki której dajemy organizmowi to, co dla niego najcenniejsze – hormon szczęścia, endorfiny.  Będąc w tak dobrych nastrojach, własnoręcznie przygotujemy pozytywnie zakręcone przypinki, a na koniec weźmiemy udział w szalonej sesji fotograficznej.

Magiczna kraina mydełek- gdzie odkryjecie tajniki powstawania ozdobnych mydeł i stworzycie swoje własne. Stąd już tylko krok do krainy baniek mydlanych - wielkich, małych, a nawet… czekoladowych.

Owocowo mi– warsztaty kulinarne, podczas których przyrządzimy wspaniałości z owoców sezonowych. Będzie truskawkowo, borówkowo, no po prostu kolorowo.

Ja w ruchu– myśleliście kiedyś, że ruch może być twórczy i kreatywny?! Z nami, podczas warsztatów z elementami ruchu rozwijającego, przekonacie się jak bardzo.

Masa radości– zajęcia z wykorzystaniem elementów metody Sensoplastyka – stworzymy kolorowe masy – ciepłe, zimne, twarde, miękkie, o różnych właściwościach i zapachach, swoje własne farby i kredę chodnikową, a nawet – ulepimy bałwana.

Pomaluj swój świat– podczas tych warsztatów poznamy różne możliwości i sposoby malowania. Będziemy malować nie tylko na papierze, ale też na folii i tkaninie. Zaprojektujecie i wykonacie własny niepowtarzalny T-shirt.

Gra na bis - pokażemy wam fascynujący świat gier planszowych, logicznych, zespołowych. Czerpiąc inspirację z tego, co poznane, stworzymy własną „planszówkę”.

Teatralnie zakręceni– magia teatru w naszych rękach. Wspólnie przygotujemy i opracujemy przedstawienie teatralne. Dziś wam nie powiemy, jakie - sami zdecydujecie

Eksperymentów czar– każdy kocha eksperymentować. My też. Podczas tych warsztatów zabierzemy was do czarodziejskiego świata, w których odkryjemy niezwykłe właściwości zupełnie codziennych produktów.  

Przekonacie się, że lato w mieście jest fascynujące.

Jeśli tylko pogoda na to pozwoli, warsztaty będą się odbywać w plenerze.

Z a p r a s z a m y.

Informacje i kontakt z prowadzącym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Tel. 691 051 702

Liczba miejsc ograniczona, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów, przy braku minimalnej ilości chętnych (10 uczestników). Przy osiągnięciu wymaganej ilości chętnych, osoby z listy rezerwowej wpisywane będą na listę osób zapisanych.

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top