CoActive - gotowanie po sąsiedzku

 

Termin:

23.06.2018 godz. 12.00

 

Opis:

COAKTIV – Aktywny Senior to projekt łódzkiego Uniwersytetu Medycznego oraz Uniwersytetu w Kolonii, w którym Ośrodek bierze udział jako gospodarz bałuckiego Centrum Aktywnego Seniora.

Zapraszamy 23 czerwca od godziny 12 do Centrum Edukacji Kulturowej "Na Żubardzkiej" na fachowe porady zdrowotne oraz wspólne gotowanie pieczarkowego leczo na wielkiej patelni.

Główni organizatorzy to prestiżowe i ważne uczelnie, dlatego przygotowane przez nich konsultacje ze specjalistami z zakresu stomatologii i dietetyki będą na najwyższym poziomie. Zapraszamy również na integrującą mieszkańców osiedla i naszych odbiorców kulinarną zabawę. Wspólnie będziemy uczestniczyć w gotowaniu wielkiego leczo, które przygotujemy na otwartym powietrzu, na „kwadracie”, przed Centrum Edukacji Kulturowej "Na Żubardzkiej". W trakcie wydarzenia studenci Uniwersytetu Medycznego będą rozmawiać z uczestnikami o ich potrzebach zdrowotnych i przeprowadzać ankiety.

g. 12.00 – porady zdrowotne ze specjalistami z zakresu stomatologii oraz dietetyki

g. 13.15 – wspólne gotowanie pieczarkowego leczo

Kolejne wydarzenie w ramach COAKTIV już 14 lipca w Centrum Twórczości "Lutnia". Zapraszamy również na wydarzenia odbywające się w Centrach Aktywnego Seniora innych dzielnic. Program na: http://uml.lodz.pl/aktualnosci/artykul/coactive-spotkania-warsztaty-dla-seniorow-id20784/2018/6/5/

Wstęp wolny.

Zapisy pod numerem telefonu 42 651 67 47 oraz mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Zapraszamy!

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, Łódź, ul. Żubardzka 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 651 67 47

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top