Grupa Teatralna 25.godziny Junior

przycisk zapisz

no Person picture 140x140

Dorota Radziewicz

Prowadzący

Opis:

Grupa Teatralna „25.godziny” prowadzona przez pedagoga, logopedę, reżyserkę teatru dzieci i młodzieży Dorotę Radziewicz, istnieje od marca 2005 roku. Profil programowy grupy jest syntezą różnego  rodzaju form wyrazu prowadzącą w założeniu do swoistego dialogu z widzem na różnych płaszczyznach komunikacji teatralnej. Cele grupy i kierunki działań obejmują takie treści jak: pozyskiwanie elementarnych umiejętności teatralnych, doskonalenie warsztatu aktorskiego (m. in. praca nad dykcją, emisją głosu, świadomością ciała, interpretacją tekstu  i piosenki), rozwijanie wiedzy o teatrze i działaniu teatralnym, wykorzystanie różnego rodzaju środków i metod teatralnych w procesie budowania etiud i spektakli, zapoznanie z różnymi rodzajami teatru. Wybory repertuarowe podejmowane przez zespół to formy: inscenizowanego czytania dramatu, teatru tworzonego metodą autorskiej całości, teatru dramatycznego, teatru łączącego konwencje, teatru formy, kompilacji teatralnych, teatru osoby i wyobraźni.

 

Informacje - zapisy

Wyspa Kultury, Łódź, ul. Stawowa 28
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 501 369 349

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top