XVII Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych "Moja Sztuka-Moje Życie"

 

Organizatorzy:

- Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Osób z Zespołem Downa w Łodzi "TRISOMIA 21",

- Centrum Twórczości "Lutnia", Łódź, ul. Łanowa 14.

 

Termin:

24-26.10.2018

uroczyste otwarcie Przeglądu odbędzie się 24.10.2018 o godz.10.00

REGULAMIN str 1  REGULAMIN str 2

KARTA ZGŁOSZENIA pdf     KARTA ZGŁOSZENIA doc

 

Opis:

XVII Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych "Moja Sztuka-Moje Życie" 2018 odbędzie się w terminie 24.10.18-26.10.18. Organizatorami XVII Przeglądu są Centrum Twórczości "Lutnia" w Łodzi oraz Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Osób z Zespołem Downa w Łodzi "TRISOMIA 21". Celem Przeglądu jest integracja środowiska osób niepełnosprawnych, upowszechnianie metod rehabilitacji i rewalidacji - terapia przez sztukę oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych. Przegląd posiada dwie kategorie - kategoria prezentacji scenicznych oraz kategoria prac plastycznych i rękodzielniczych. Adresowany jest do osób prywatnych, organizacji i instytucji zrzeszających osoby niepełnosprawne (stowarzyszenia, fundacje, warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej, ośrodki adaptacyjne, świetlice środowiskowe, szkoły i przedszkola specjalne, wspólnoty parafialne). W Przeglądzie mogą wziąć udział: soliści, zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, zespoły instrumentalne, taneczne, kabaretowe z Łodzi oraz z województwa łódzkiego. Warunkiem uczestnictwa w Przeglądzie jest zapoznanie się z regulaminem Przeglądu oraz  dostarczenie wypełnionej dokładnie i podpisanej karty zgłoszenia przez uczestnika bądź opiekuna, dostępnej na stronie internetowej Bałuckiego Ośrodka Kultury.
Przeglądowi towarzyszyć będą warsztaty bębniarskie, warsztaty muzyczno-terapeutyczne oraz wystawa pokonkursowa prac plastycznych.

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Twórczości LUTNIA, Łódź, ul. Łanowa 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27