Pełna treść stanowiska Pani Prezydent Miasta Łodzi w sprawie koronawirusa tutaj

 kalendarium III 2020

Międzypokoleniowe Postawy Twórcze - wernisaż wystawy prac plastycznych uczestników zajęć Pracowni Plastycznej "Ż"

Termin:

19.06.2018, godz. 17.00

 

Opis:

Galeria „Ż” Centrum Edukacji Kulturowej „Na Żubardzkiej” zaprasza 19.06.2019 o godz. 17.00 na wernisaż prac uczestników zajęć plastycznych prowadzonych przez artystę plastyka Urszulę Issaieff. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży, seniorów pragnących rozwijać swoje pasje, doskonalić swoje umiejętności plastyczne. Zajęcia wpływają na rozwijanie wyobraźni, wrażliwości estetycznej, umiejętności manualnych i społecznych uczestników. Podczas zajęć uczestnicy mają możliwość zapoznania się z różnorodnymi technikami plastycznymi, takimi jak: rysunek, malarstwo, grafika, rzeźba. Jest to doroczna wystawa podsumowująca etap pracy w Pracowni Plastycznej  „Ż”, Rodzinnych Spotkań z Plastyką, Studio Maestro + , która jest okazją do spotkań wszystkich uczestników zajęć. Wernisażowi towarzyszy prezentacja multimedialna z zajęć uczestników.

        

Kontakt do organizatora:

Centrym Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 651 67 47

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top