SALSATION

 

przycisk zapisz

 

 

no Person picture 140x140

Katarzyna Gabrysiak

Prowadzący

Termin:

w godz.18.45-19.45

 

Odpłatność:

15 zł za jedne zajęcia

50 zł karnet za 1 miesiąc

 

 

Opis:

Zajęcia Salsation są połączeniem różnych stylów tanecznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. To najszybciej rozwijający się program taneczno-fitnessowy. Połączenie tańca i treningu funkcjonalnego, co sprawia, że podczas godzinnych zajęć można spalić mnóstwo kalorii, wzmocnić mięśnie, ale przede wszystkim świetnie się bawić. Salsation to połączenie hiszpańskiego słowa "salsa" (w znaczeniu sos, mieszanka różnych stylów tanecznych) oraz angielskiego "sensation"- uczucie. Podczas treningu poprzez kroki taneczne uczestnicy opowiadają historię, skupiają się na emocjach i lirycznej ekspresji. Pozwala to oderwać się od codziennych spraw, odstresować. Przy okazji rozwinąć muzykalność, świadomość własnego ciała i kondycję fizyczną. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku czy kondycji fizycznej. Podczas zajęć nie obciążasz kolan, dzięki czemu możesz odczuwać pełną radość z tańca.  

Katarzyna Gabrysiak o sobie: "Tańczę od najmłodszych lat. Pierwsze kroki taneczne stawiałam w kieleckim zespole taneczno-akrobatycznym "Trzpioty" w wieku 4 lat i od tego czasu właściwie przechodzę przez życie tanecznym krokiem. Wiele lat trenowałam jazz, modern jazz i taniec współczesny w formacjach tanecznych m.in.: w Kieleckim Teatrze Tańca czy w Łódzkiej Szkole Tańca "Project Salsa", a także na międzynarodowych warsztatach tanecznych. Przez wiele lat próbowałam różnych technik tanecznych, jednak od pewnego czasu moje taneczne serce należy również do takich stylów jak: Reggaeton, Dancehall, Bachata czy Salsa. Zajęcia Salsation łączą w sobie wiele stylów tanecznych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwalają się odstresowac, zapomnieć o codziennych problemach i po prostu cieszyć się z ruchu. Jako instruktor uwielbiam spotykać się z ludźmi, przekazywać im swoją energię i pasję do tańca i obserwować jak robią postępy. Zawsze powtarzam, że taniec to nie tylko kroki, ale to jak czujesz muzykę i jak ja sobą wyrażasz.


Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Edukacji Kulturowej "Na Żubardzkiej", Łódź, ul. Żubardzka 3
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. 42 651 67 47

 
telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

Back to top