Rondo baner

Centrum Animacji i Rewitalizacji "Rondo" Miejskiej Strefy Kultury w Łodzi - o nas

Centrum Animacji i Rewitalizacji Rondo to nowoczesny ośrodek kultury, który jest inicjatorem wielu, różnorodnych i interdyscyplinarnych działań animacyjnych.

CAiR "Rondo" wspiera inicjatywy kulturalno-społeczne, współpracuje z Radami Osiedli, stowarzyszeniami, społecznościami lokalnymi, a przede wszystkim tworzy bogatą bazę działań dla każdego, aktywnego mieszkańca Łodzi.

CAiR "Rondo" to też przestrzeń, która zaprasza swoich uczestników do aktywnego spędzania czasu wolnego i rozwoju osobistego. Oferta ośrodka proponuje edukację i rozwój w wybranej dziedzinie sztuki (plastyka, muzyka, teatr, taniec, film, fotografia) na różnym poziomie zaawansowania, w dowolnym przedziale wiekowym. Proponujemy również zajęcia artystyczne, koncerty, wystawy, imprezy i wydarzenia w przestrzeni miejskiej.

CAiR "Rondo" to też przyjazne miejsce dla seniorów – oferujemy zarówno formy prozdrowotne, ale również pomoc w nabywaniu kompetencji w nowoczesnych mediach.

 

no Person picture 140x140

 

Kierownik CAiR "Rondo" - Monika Kamieńska

tel. 42 653 36 45; 42 651 50 30 wew. 16


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Odwiedź nas na Fb

facebook logo1

 

Centrum Animacji i Rewitalizacji "Rondo", ul . Limanowskiego 166, 91-027 Łódź

mapa rondo9

 


 

 


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter