"Dziatwa" transmicja z trzeciego dnia Festiwalu Kreatywności Młodych_tutaj kliknij

"Dziatwa" transmicja z drugiego dnia Festiwalu Kreatywności Młodych_tutaj kliknij

"Dziatwa" transmicja z pierwszego dnia Festiwalu Kreatywności Młodych_tutaj kliknij

 

Protokół z posiedzenia Rady Artystycznej - Jury 42. Ogólnopolskiego Festiwalu Teatru Młodych DZIATWA 2021_kliknij tutaj

 

05-08.10.2021

„Festiwal Kreatywności Młodych”, w tym: 42. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych Dziatwa

42. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych „Dziatwa” jest jednym z elementów Festiwalu Kreatywności Młodych (FKM). Został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat honorowy: Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska oraz Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Łódzkiego Kuratora Oświaty. Patronat medialny: TVP 3 Łódź, Radio Łódź, Wsparcie: Łódzkie Stowarzyszenie Pomocy Szkole.

FKM jest wydarzeniem edukacyjno-animacyjnym stymulującym kreatywność i aktywizującym kulturalnie różne grupy wiekowe młodych finalistów festiwali i konkursów z czterech obszarów (teatru, muzyki, tańca i plastyki). Projekt adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno z terenu Łodzi, województwa łódzkiego jak i z całej Polski, nauczycieli, instruktorów, edukatorów oraz mieszkańców naszego miasta.

„Dziatwa” to spotkanie młodych indywidualności, zderzenie młodych aktorów, wyzwolenie unikatowej energii wspólnego doznania ducha teatru. Tegoroczna „Dziatwa”, która odbywa się on-line wprowadza uczestników do szerszego postrzegania świata sztuki – łączy aktorów, scenografów, reżyserów oraz nas jako organizatorów poprzez sieć Internetu. Stawia przed nami wszystkimi nowe wyzwania. W tym roku stawiamy na kreatywność w pełnym tego słowa znaczeniu.

Rozpoczęcie planowane jest na 5 października br. W ramach "Dziatwy" odbędą się:

- spektakle - rejestrowane na żywo i równocześnie transmitowane na stronie www.fkm.bok.lodz.pl oraz kontach Fb placówek. Wszyscy zainteresowani Festiwalem jak i powołane przez Bałucki Ośrodek Kultury jury będą mogli obejrzeć transmisję spektakli na żywo.

- po prezentacjach zespoły poprzez łącze internetowe będą miały okazję porozmawiać z Jurorami.

- warsztaty dla instruktorów i dzieci - zostaną zrealizowane w formie on-line, na teamsach.

 

 

42. OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TEATRU MŁODYCH „DZIATWA” 2021

 FESTIWAL KREATYWNOŚCI MŁODYCH DZIATWA 2021

Termin:

5-8 X 2021

Nadsyłanie zgłoszeń do 20.09.2021

Poinformowanie zespołów o decyzji komisji 24.09.2021

Zespoły zakwalifikowane do Festiwalu zobowiązane są przesłać oficjalne potwierdzenie uczestnictwa oraz materiały informacyjno- reklamowe o Zespole do 28.09.2021

REGULAMIN                KARTA ZGŁOSZENIA pdf                KARTA ZGŁOSZENIA doc

 

Opis:

42. Ogólnopolski Festiwal Teatru Młodych „Dziatwa” jest jednym z elementów Festiwalu Kreatywności Młodych (FKM).

FKM jest wydarzeniem edukacyjno-animacyjnym stymulującym kreatywność i aktywizującym kulturalnie różne grupy wiekowe młodych finalistów festiwali i konkursów z czterech obszarów (teatru, muzyki, tańca i plastyki). Projekt adresowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych zarówno z terenu Łodzi, województwa łodzkiego jak i z całej Polski, nauczycieli, instruktorów, edukatorów oraz mieszkańców naszego miasta.

„Dziatwa” to spotkanie młodych indywidualności, zderzenie młodych aktorów, wyzwolenie unikatowej energii wspólnego doznania ducha teatru. Tegoroczna „Dziatwa” wprowadzi uczestników do szerszego postrzegania świata sztuki – łączy aktorów, scenografów, reżyserów oraz nas jako organizatorów poprzez sieć Internetu. Stawia przed nami wszystkimi nowe wyzwania. W tym roku stawiamy na kreatywność w pełnym tego słowa znaczeniu.

 

Kontakt do organizatora:

Bałucki Ośrodek Kultury, 91-027 Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 651 50 30

 

 

 

belka 2


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter