Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ

ul. Żubardzka 3, 42 651 67 47
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 www.bok.lodz.pl, http://miejskastrefakultury.pl/
www.facebook.com/ceknazubardzkiej

JĘZYK ANGIELSKI DLA DOROSŁYCH
Zajęcia poniedziałki g. 14:30-16:30
Odpłatność: 120 zł/ m-c
Instruktor: Jolanta Bagiński


TĘCZOWE SMYKI / NOWE STAŁE ZAJĘCIA DLA NAJMŁODSZYCH – w filii MSK - CEK NA ŻUBARDZKIEJ
Ruszają zapisy na nowe zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 4 -7 lat. Poprzez zabawę, taniec, śpiew i grę na instrumentach uczestnicy rozwijają koordynację ruchową, wyobraźnię i percepcję słuchową. Najważniejszym elementem każdego spotkania jest dobra zabawa, w której mogą uczestniczyć także rodzice.
Zajęcia poprowadzi sympatyczny i energetyczny Michał Krata – muzyk i animator z pasją.
Zadzwoń 42 651 67 47 lub przyjdź na Żubardzką 3

 

NAUKA JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO DLA DZIECI
wtorki i soboty
Prowadzenie: mgr Aleksandra Obrębska
Nauka języków obcych to nie tylko najlepsza inwestycja w przyszłość dzieci, ale może to być wspaniała przygoda, dzięki której poznamy inna kulturę, historię, a przede wszystkim możemy poznać nowych przyjaciół ze wszystkich zakątków świata.
Moja przygoda z nauka języka francuskiego, zaczęła się już ponad 20-lat temu, w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Zgierzu. Wraz z nauczycielami, kolegami i koleżankami, mogliśmy szlifować nasz francuski na wyjazdach do Paryża.
Stolica Francji stała się moją wielką miłością i motywacją do nauki języka na studiach historycznych i filologii francuskiej.
Lata pracy jako pilot i przewodnik turystyczny, pozwoliły mi nawiązywać liczne znajomości we Francji. Teraz już tę fascynację przekazuję mojej 4-letniej córce, która chętnie uczy się nowych słówek i podróżuje ze mną :)
informacje i zapisy CEK „Na Żubardzkiej”
tel.: 42 651 67 47

 

KLUB PIĄTKOWYCH GIER
piątki 14:00- 17:00

 

JĘZYK FRANCUSKI DLA DZIECI
Nauka języków obcych to nie tylko najlepsza inwestycja w przyszłość dzieci, ale może to być wspaniała przygoda, dzięki której poznamy inna kulturę, historię, a przede wszystkim możemy poznać nowych przyjaciół ze wszystkich zakątków świata.
Moja przygoda z nauka języka francuskiego, zaczęła się już ponad 20-lat temu, w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Zgierzu. Wraz z nauczycielami, kolegami i koleżankami, mogliśmy szlifować nasz francuski na wyjazdach do Paryża.
Stolica Francji stała się moją wielką miłością i motywacją do nauki języka na studiach historycznych i filologii francuskiej.
Lata pracy jako pilot i przewodnik turystyczny, pozwoliły mi nawiązywać liczne znajomości we Francji. Teraz już tę fascynację przekazuję mojej 4-letniej córce, która chętnie uczy się nowych słówek i podróżuje ze mną :)
Dwie grupy 3-6 lat oraz 7-12 lat
Prowadzenie: mgr Aleksandra Obrębska

 

NAUKA GRY NA GITARZE
Kto z nas nie chciałby zabłysnąć przy ognisku czy też na towarzyskich spotkaniach grając znane ballady czy też odstresować się przy własnoręcznie zagranych ulubionych utworach. Właśnie tą możliwość dają zajęcia muzyczne, których celem jest praktyczna nauka, gry na gitarze zarówno klasycznej jak i elektrycznej. Z nami nauka jest prosta i przyjemna. Zajęcia na najwyższym poziomie, prowadzone przez doświadczonego instruktora. Spotkania skierowane są do osób od 10 roku życia. Małe grupy dają poczucie komfortu uczestnikom, pozwalają na zindywidualizowanie toku nauki. 
Wiek uczestników od 10 lat / maksymalna liczba uczestników dla danych zajęć 3 osoby / ilość i nazwy grup / grupy 3 osobowe.
Zajęcia: poniedziałki, wtorki
Opłata: 120 zł / zajęcie 60 minutowe
instruktor: Emil Nocuń

 

NAUKA GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH
Zadziw wszystkich swoimi nowymi umiejętnościami. Zabłyśnij na rodzinnym czy też towarzyskim spotkaniu samodzielnie grając wybrane utwory. Właśnie tą możliwość dają Ci zajęcia muzyczne, których celem jest praktyczna nauka, gry na instrumencie klawiszowym. Z nami nauka jest prosta i przyjemna. Zajęcia na najwyższym poziomie, prowadzone przez doświadczonego instruktora. Spotkania skierowane są do osób od 10 roku życia. Małe grupy dają poczucie komfortu uczestnikom, pozwalają na zindywidualizowanie toku nauki. 
Wiek uczestników od 10 roku życia / maksymalna liczba uczestników dla danych zajęć ilość i nazwy grup: 3 osoby.
Zajęcia: czwartki 
Opłata - 120 zł / zajęcie 60 minutowe

 

STUDIO PIOSENKI
Lubisz pracę z mikrofonem, śpiewać i występować na scenie? To zajęcia wymarzone dla Ciebie. Zajęcia muzyczne w Studiu Piosenki to doskonała propozycja dla osób pragnących doskonalić swoje umiejętności wokalne. Zajęcia w małym gronie dają możliwość indywidualnego podejścia do uczestnika. Młodzi wokaliści w toku indywidualnie dobranych ćwiczeń uczą się pracy z mikrofonem, ruchu scenicznego, interpretacji, opanowania emocji. Przygotowują się do udziału w różnorodnych projektach artystycznych, koncertach, konkursach. Wokaliści ze Studia Piosenki są laureatami różnorodnych konkursów wokalnych, biorą czynny udział w życiu artystycznym miasta Łodzi.
Wiek uczestników od 7 lat / maksymalna liczba uczestników do 3 osób w grupie
zajęcia: środy
odpłatność: 120 zł / zajęcie 60 minutowe
prowadzenie: Emil Nocuń

 

FORMACJA TANECZNA eM-Ka
Zajęcia taneczne dla dzieci, które lubią tańczyć i pragną występować na scenie. Podczas zajęć wykorzystywane są elementy rozmaitych technik tanecznych: funky, hip-hop, street, a także podstawy technik tańca współczesnego, modern jazzu, jazzu, technik klasycznych. Dobór różnorodnych ćwiczeń ogólnorozwojowych, rozciągających i rytmicznych ma na celu korygowanie wad postawy, zwiększenie sprawności fizycznej, wykształcenie słuchu muzycznego, rozwijania umiejętności panowania nad ciałem, koordynacji ruchowej a także orientacji w przestrzeni. Nie trzeba mieć wyjątkowych predyspozycji ani umiejętności. Wystarczy chęć i zapał do pracy. Występy wynagrodzą poniesione trudy.
Wiek uczestników od 7 lat do 11 lat / maksymalna liczba uczestników: 15 osób.
zajęcia: poniedziałki i czwartki g. 17.00-18.00
odpłatność : 120 zł za miesiąc zajęć
Instruktor: Patrycja Myszka

 

STUDIO MAESTRO+
Celem ogólnym spotkań jest uaktywnienie twórcze seniorów w obrębie poznawanych technik plastycznych oraz wzmacnianie wiary w swoje możliwości. Ponadto stwarzana jest możliwość wspólnego działania, wymiany doświadczeń, realizacji programu. Cykl spotkań kończy się wystawą „Międzypokoleniowe Postawy Twórcze” gdzie wybrane prace grupy połączone są z pracami innych uczestników Pracowni Plastycznej „Ż” ,wydawany jest folder i przygotowywana prezentacja multimedialna z okresu pracy. Jest to bardzo dobrze oceniane przez uczestniczki przydając ich działaniom odpowiedniej oprawy.
Wiek uczestników od 60+ / maksymalna liczba uczestników 30 osób.
Zajęcia: poniedziałki, wtorki, g. 14.30–16.00 , g. 16.30–18.00
odpłatność   50 zł / opłata wpisowa
Instruktor: Urszula Issaieff

 

STRETCHING
Ćwiczenia rozciągające mięśnie całego ciała. Poprawiają elastyczność i ruchomość w stawach. Zajęcia prowadzone są przy spokojnej muzyce, zakończone sekwencją relaksacyjną.
Wiek uczestników: od 16 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 20 osób.
Zajęcia: wtorki g. 18.30-19.30
Odpłatność: 15 zł / zajęcie
Instruktor: Katarzyna Martyka

 

ZUMBA
Połączenie tańca i aerobiku oparte na dynamicznej i ekscytującej kombinacji rytmów latynoskich. Proste kroki taneczne, ciekawe kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i porywają do zabawy. Poprawia kondycję, napawa optymizmem i wprawia w doskonałe samopoczucie, które zostaje na długo poza zajęciach.
Wiek uczestników od 20 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 20 osób.
Zajęcia: wtorki g. 19:45-20:45
czwartki g. 19.00-20.00

Odpłatność  15 zł / zajęcie
Instruktor: Agnieszka Sokołowska

 

ZESPÓŁ TANECZNY FLOW
Pełne ekspresji zajęcia taneczne dla dzieci w wieku : 5 – 12 lat. Uczestnicy spotkań mają możliwość zapoznania się z różnorodnymi technikami tanecznymi takimi jak: rock'n'roll , hip hop, disco, dance hall, boogie woogie, tańce estradowe i inne. Zajęcia przyczyniają się do rozwijania umiejętności wykonawczych, koordynacji ruchowej i sprawności fizycznej uczestników.
Wiek uczestników od 5 lat do 12 lat / maksymalna liczba uczestników: 25 osób.
Zajęcia: wtorki 16.30-17.30
Odpłatność 120 zł / miesiąc
Instruktor: Katarzyna Martyka

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA „Ż”
Zajęcia skierowane są do dzieci w wieku przedszkolnym, których interesuje tworzenie, zabawa kolorem, które lubią rysować, malować, lepić z gliny, Celem zajęć jest rozwijanie wyobraźni, umiejętności manualnych, wrażliwości estetycznej, zachowań społecznych uczestników. Podsumowane pewnego etapu pracy w Pracowni Plastycznej „Ż” stanowią uroczyste wernisaże, będące okazją do spotkań wszystkich uczestników zajęć.
Wiek uczestników od 5 lat do 7 lat / maksymalna liczba uczestników dla danych zajęć 8 osób.
Zajęcia: środa godz. 16.00–17.30
Odpłatność 120 zł /m-cznie
Instruktor: Urszula Issaieff
IV grupy wiekowe po 10 uczestników

środy i czwartki 16:00 do 19:30
odpłatność: 120 zł/ m-c

 

RODZINNE SPOTKANIA Z PLASTYKĄ
Jak można ciekawie spędzić czas z dzieckiem czy wnuczkiem? Nie masz pomysłu na popołudniowe wspólne działania? Chcesz poznać nowych ludzi i przeżyć coś innego? Przyjdź do nas na Rodzinne Spotkania z Plastyką. Tutaj wspólnie będziecie uczestniczyć w procesie tworzenia ciekawych, rodzinnych prac.
Wiek uczestników od 4 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: piątek 17.00–18.30 / raz w miesiącu
Odpłatność: 15 zł /osoba
Instruktor: Urszula Issaieff

 

SINGING DAISIES
Dziecięcy Zespół Wokalny SINGING DAISIES zaprasza!!! Jeżeli Twoje dziecko lubi śpiewać, chcesz żeby rozwijało się muzycznie, występowało na scenie to musisz do Nas dołączyć!!! Rozpoczynamy nowe zajęcia dziecięcego zespołu wokalnego, które będzie prowadził Emil Nocuń absolwent Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi. Celem zajęć jest budowanie warsztatu wokalnego, ćwiczenie nad emisją głosu, skali, uruchamianie pracy rezonatorów, ćwiczenia oddechowe, dykcja oraz realizacja grupowa, czyli przełożenie warsztatu w praktykę. Repertuar muzyczny stanowić będą utwory dziecięce, oraz lekkie piosenki muzyki rozrywkowej.
Wiek uczestników od 6 roku życia / maksymalna liczba uczestników 12 osób.
Zajęcia: poniedziałki godz.17.15-18.15 (młodsza grupa) / 18.15-19.15 (starsza grupa)
Odpłatność: 80 zł / m-c
Instruktor: Emil Nocuń

 

„SIŁA WIEKU” - ZAJĘCIA RUCHOWE DLA SENIORÓW
Jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie, a przy okazji pragniesz wykazać się kreatywnością, a może nawet odrobiną szaleństwa, te zajęcia są stworzone właśnie dla Ciebie! Będziemy wspólnie ćwiczyć, poznawać różne formy i style taneczne , będzie usprawniać nasze ciało ćwiczenia wzmacniającymi mięśnie.
Wiek uczestników od 60 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 15 osób.
Zajęcia: środy g. 13.00-14.00
Odpłatność: 50 zł / m-c
Instruktor: Katarzyna Martyka

 

TEATR „Z DRZEWA ŻYCIA”
"Z drzewa życia" to zespół, który tworzę biorąc na warsztat sztukę animacji i aktorstwa, w połączeniu z kulturą wczesnosłowiańską i zawiązaną z nią szeroko pojętą ekologią. Mój pomysł to przedstawienie na scenie piękna natury, opowieści o świecie naszych korzeni, którego jesteśmy integralną częścią. Podczas zajęć nie zabraknie mitów, legend, podróży i pracy nad scenografią z... lasu. Na warsztat weźmiemy także klasykę kina i teatru, gdyż bez mistrzów, nie ma uczniów.
Wiek uczestników od 7 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: Czwartek g. 18.00
Odpłatność: 80 zł / m-c
Instruktor: Konrad Dzięcielewski

 

NAUKA GRY NA PERKUSJI
Nauka gry na perkusji zarówno dla osób zaczynających przygodę , które poznają wiadomości dotyczące budowy zestawu perkusyjnego, rodzajów pałek na rynku. Przed amatorami ćwiczenia z metronomem, poznanie podstawowych rytmów, teoria muzyki, praca z nutami, ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia. Dla średniozaawansowanych oczywiście rozwinięcie umiejętności.
Wiek uczestników od 10 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: soboty g. 10.00 / zajęcia indywidualne
Odpłatność: 200 / m-c
Instruktor: Artur Dawid Łukawski

 

NAUKA GRY NA UKULELE
Jeśli chcesz nauczyć się grać na ukulele ulubione piosenki to nasze zajęcia są dla Ciebie. Bez problemu nauczysz się nowych melodii i akordów . W trakcie nauki otrzymasz cenne wskazówki, dotyczące Twojej techniki gry.
Wiek uczestników od 7 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: wtorki, g. 11.00
Odpłatność: 120 zł / m-c
Instruktor: Michał Krata

 

JĘZYK ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW
Proponujemy naukę języka angielskiego dla dzieci w wieku przedszkolnym. Nauka będzie odbywała się w formie zabawy, śpiewania piosenek i recytowania wierszyków.
Wiek uczestników od 4 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: poniedziałki, środy g. 17.00-18.00
Odpłatność: 120 zł / m-c
Instruktor: Jolanta Bagiński

 

JOGA
Na zajęciach uczymy się: wykonywania podstawowych asan jogi, relaksacji ciała i umysłu, utrzymania wewnętrznego spokoju w każdych okolicznościach, uwrażliwimy ciało na nasze możliwości, pracę w asanach połączymy z oddechem, zapoznamy się z podstawowymi wiadomościami o jodze, wzmocnimy ciało i umysł, poczujemy, że niemożliwe staje się możliwe, odblokujemy krążenie energii w organizmie. W każdej chwili można dołączyć do kursu. Ćwiczenia są dostosowane do możliwości osób rozpoczynających przygodę z jogą.
Wiek uczestników od 30 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 15 osób.
Zajęcia: poniedziałki g. 17:30-18:30
Odpłatność: 60 zł / m-c
Instruktor: Katarzyna Grambo

 

CAJON - NAUKA GRY
Cajon to skrzynka perkusyjna z otworem rezonansowym, w którym naciągnięte są struny, które można dostrajać. Cajon staje się coraz bardziej ulubionym instrumentem, swoje wykorzystanie znajdzie w każdym gatunku muzyki. Grając na cajonie z odpowiednią wprawą można naśladować dźwięk całego zestawu perkusji.
Wiek uczestników od 10 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: nabór
Odpłatność: 120 / m-c
Instruktor: Artur Dawid Łukawski

 

NAUKA GRY NA GITARZE BASOWEJ
Zajęcia mają na celu zainteresowanie ucznia instrumentem i rozbudzenie w nim pasji do muzyki. Ćwiczenia obejmują naukę gry na gitarze metodą tradycyjną, kciukiem oraz kostką. Dodatkowo uczniowie skupiają się na nauce akordów, nut oraz ćwiczeniach rytmicznych. Podczas lekcji uczeń poznaje aspekty techniczne instrumentu, zasady harmonii, notacji muzycznej, a przede wszystkim doskonali technikę gry na gitarze basowej.
Wiek uczestników od 10 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: nabór
Odpłatność: 120 / m-c
Instruktor: Michał Krata

 

BABY LAND
Podczas zajęć przyszłe Mamy będą mogły relaksować się przy muzyce klasycznej która ma ogromny wpływ na rozwój dziecka w łonie matki. Podczas warsztatów muzycznych młode mamy poznają również ćwiczenia rytmiczne z instrumentów perkusyjnych, a także w trakcie tych zajęć w ramach zajętości czasu stworzą swoje własne instrumenty, które po zakończeniu spotkania będą mogły zabrać je ze sobą do domów. Do dyspozycji zajęć będą maty do ułożenia się w wygodny sposób tak aby każda z Mam mogła się rozluźnić przy dźwiękach muzyki.
W trakcie warsztatów będzie można również skorzystać z opinii psychologa rodzinnego, tak aby uspokoić swoje emocje dotyczące samego porodu jak również przyzwyczajenia się do nowej sytuacji życiowej, rozchwianych emocji i ewentualnej traumy po porodowej.
W trakcie konsultacji z psychologiem będą mogli wziąć udział również tatusiowie którzy są, a przynajmniej powinni być stu procentowym wsparciem dla swoich żon zarówno w trakcie porodu jak i po.
Wiek uczestników od 20 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 12 osób.
Zajęcia: czwartek g. 10.00
Odpłatność: 20 / zajęcie
Instruktor: Emil Nocuń

 

KIKI DANCE
KIKI DANCE to grupa taneczna dla dzieci i młodzieży.
Na zajęciach króluje rock,n,rolla akrobatyczny, hip-hop, dancehall, disco oraz dużą dawka pozytywnej energii. To zajęcia dla tych, którzy taniec mają we krwi, a pasja taneczna znalazła miejsce w ich sercach :)
KIKI DANCE działa w Łodzi od 2001 roku
- jest jednym z nielicznych klubów w Polsce tańczących rock n Rolla sportowego. To taniec bardzo popularny na całym świecie
- tancerze Kiki Dance wielokrotnie stawali na podium i zdobywali medale zarówno w rnr jak i innych formach tańca
- zespół skupia dzieci i młodzież w wieku już od 3 lat. Powstała również grupa dorosłych składająca się głównie z byłych tancerzy zespołu .
- w czasie wakacji organizuje warsztaty taneczno akrobatyczne.
Wiek uczestników od 5 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 15 osób.
Zajęcia: środy, piątki g. 16.30 – Iskierki (5- 7 lat) / g. 17.30 – Wiewiórki (8-12 lat)
Odpłatność: 140 / m-c / Iskierki; 180 / m-c / Wiewiórki
Instruktor: Jolanta Rolińska

 

SPACER PO ZDROWIE/NORDIC WALKING
Regularnie uprawiany Nordic Walking to gwarancja poprawy stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia. To aktywność, którą można uprawiać cały rok - wystarczą dwa kije i sportowy strój. Zajęcia nordick walking z trenerem poprzedzone będą wykładami o zdrowej diecie, jej wpływie na zdrowie i stan seniora.
Wiek uczestników: od 30 roku życia / maksymalna liczba uczestników: 30 osób.
Terminy w trakcie ustalania
Odpłatność: 20 zł/ spotkanie
Instruktor: Przemysław Stupnowicz

 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Ośrodek Wyspa Kultury

ul. Stawowa 28, 501 369 349
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://miejskastrefakultury.pl/
facebook.com/wyspakulturystawowa
www.bok.lodz.pl, facebook.com/baluckiosrodekkultury

WARSZTATY TEATRALNE
Edukacja teatralna dla dzieci w wieku 7 -12 lat
Warsztaty rozwiną wiedzę o działaniu teatralnym i kreatywnym dzieci. Pozwolą na wielopłaszczyznowe rozwijanie osobowości oraz zabawę w teatr, która stanie się powodem do rozwijania głosu, dykcji, świadomości ruchu, umiejętności budowania etiud i scenariuszy. Super zabawa gwarantowana.
Zajęcia prowadzi Dorota Radziewicz – doświadczony pedagog, logopeda, reżyser teatru dzieci i młodzieży.
cena-20 od osoby.
Czas trwania: 60 min.
1 grupa w środy godz. 14:30-15:30

 

KLUB EDUKACJI DOMOWEJ
Dzieci i młodzież w wieku szkolnym
Klub jest miejscem otwartym dla dzieci będących w trybie edukacji domowej. Na zajęciach wspólnie się bawimy, ale również uczymy. Trochę majsterkowania, plastyki, konstruowania, programowania, robotyki czy wspólne rozgrywki edukacyjnych gier planszowych. Dzieci mogą dołączyć do Klubu.
Obowiązuje opłata klubowa 100 zł / grupa.
Wtorek, środa 10-13 / 1 grupa


KLUB TENISA STOŁOWEGO
Młodzież i dorośli
Spotkania klubowe dla miłośników tenisa stołowego, czyli popularnego ping-ponga. Grupa nieformalna spotyka się w środy i piątki, chętnych zapraszamy do dołączania do naszych osiedlowych rozgrywek! Udział w spotkaniach klubu jest płatny na zasadzie składki wszystkich członków.
Środy, piątki godz. 17-20 / 1 grupa
Opłata klubowa 100 zł / grupa

 

PLASTYKA EKSPRESYWNATM
Dzieci od 5-go roku życia, młodzież
Zajęcia z Plastyki EkspresywnejTM to szaleństwo działań plastycznych dla małych i dużych. Uwalniamy emocje i twórczy potencjał, dzięki sięgnięciu do pokładów kreatywnej energii ukrytej w każdym z nas. Dajemy przestrzeń dla rozwoju i relaksu. Podczas zajęć wykorzystujemy materiały oraz techniki plastyczne, które pozwalają puścić wodze fantazji dosłownie i w przenośni. Delikatne malowanie cienkim pędzelkiem jest tutaj dozwolone, ale zdecydowanie bardziej  stawiamy na wspieranie rozwoju motoryki dużej.  "Chlustamy" i "pluskamy" farbą, malujemy kończynami,  tupiemy bosymi stopami po wielkim kartonie… po prostu wylewamy swoje emocje na płótno, karton lub inną fakturę.
1 grupa – zbieramy grupę
poniedziałki 16:30-17:30
35 zł / pojedyncze wejście
120 zł / miesięczna opłata

 

SENSOPLASTYKA®
Dzieci od 6-go miesiąca, młodzież, dorośli
Sensoplastyka® wpływa na optymalny rozwój całego organizmu. Dzięki stymulacji receptorów wpływamy na rozwój połączeń nerwowych w naszym mózgu. Im jest ich więcej, tym „łatwiej” nam się myśli oraz tym sprawniej przebiegają wszelkie procesy analizy i syntezy w umyśle zarówno małego dziecka jak i osób dorosłych. Celem naszych zajęć jest wspieranie poszerzenia kompetencji intra- i interpersonalnych. Sensoplastyka® - dzięki mnogości faktur, kolorów i zapachów – wspomaga rozwój samodzielności i kreatywności dziecka.
Podczas zajęć używamy tylko jadalnych/bezpiecznych produktów. Pracujemy na folii, a nie przy stołach, co wspiera swobodę ruchu. Fartuchy nie są nam potrzebne, ponieważ działamy w odzieży przeznaczonej do ubrudzenia. Wymagamy ubrania do przebrania. Zajęcia marki Sensoplastyka® odbywają się pod okiem Trenera 1-go stopnia – Jadwigi Bieniek.
Jadwiga Bieniek – z wykształcenia jest filologiem polskim o specjalizacji nauczycielskiej oraz logopedii ogólnej, jest także magistrem etnologii i antropologii kulturowej. Animatorka czasu wolnego, wychowawca kolonijny, prowadząca warsztaty rękodzieła, instruktor w ośrodku kultury.
2 grupy:
Maluszki – piątek godz. 11:00-12:00
Starszaki (od 3-go roku życia) – czwartki 16:30-17:30
Koszt: 35 zł / pojedyncze wejście

 

RYSUNEK I MALARSTWO
Dzieci 6-13 lat
Kurs rysunku i malarstwa skierowany do dzieci i młodzieży zainteresowanych nauką profesjonalnego rysunku i malarstwa. Program kursu obejmuje stopniowy rozwój umiejętności rysunku z natury, poznanie zagadnień z kompozycji obrazu, rysunku światłocienia, poznanie różnych technik malarskich, wykreślanie perspektywy.
Kurs wyróżnia wszechstronność, wprowadza uczestnika w szereg zagadnień takich jak: kompozycja obrazu, rysowanie w perspektywie, konstruowanie brył, martwa natura, rysunek modela. Program opiera się na stopniowej nauce umiejętności. każde spotkanie jest poświęcone innym zagadnieniom, a tematy zajęć są powiązane ze sobą. Podsumowaniem kursu jest wspólny plener.
1 grupa
Czwartki 16:30-18:00
Koszt: 35 zł / pojedyncze wejście
120 zł / miesięczna opłata

SZERMIERKA BEZPIECZNA GO-NOW
Dzieci i młodzież 7-15 lat
Szermierka Go-Now jest to sportowy system szermierki nawiązujący do tradycji Polskiej Szabli pojedynkowej. Głównymi założeniami tego systemu są:
•    podczas treningów i zawodów używa się palcatów Go-Now czyli szabli ćwiczebnej (szabla wykonana z pianki poliuretanowej),
•    przeciwnicy walczą ze sobą w „białych koszulach”. Oznacza to, że nie zakładają zbroi ochronnej, a co za tym idzie, walczący nie muszą zadawać bardzo silnych ciosów,
•    trening, zawody i sposób na życie opiera się na etyce i etosie rycerskim. Chodzi o takie wartości, jak honor, dobre maniery, kultura osobista i przestrzeganie zasad uczciwości w walce,
•    na treningach zwraca się szczególną uwagę na symetryczny rozwój prawej i lewej strony. Na zawodach również walczy się lewą i prawą ręką,
•    dążymy do opracowania atrakcyjnej konkurencji zespołowej,
•    rozpropagowanie szermierki Go-Now w Polsce i na świecie,
•    zaadoptowanie szermierki Go-Now jako metody rehabilitacji osób niepełnosprawnych.
1 grupa – zbieramy grupę
Poniedziałek, godz. 19:00-20:00
Koszt: 140 zł / miesięczna opłata

 

GIMNASTYKA ZDROWEGO KRĘGOSŁUPA
Dorośli i seniorzy
Pani Monika Witkowska jest znanym w Łodzi trenerem zajęć pod nazwą "Zdrowy kręgosłup". Ćwiczenia skierowane są do każdego, dla którego ważna jest profilaktyka bólu i dysfunkcji kręgosłupa. Zajęcia są bezpieczne i skutecznie wzmacniają mięśnie przykręgosłupowe. Efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka!
3 grupy:
1 – wtorek, czwartek godz. 9:30-10:30 KOMPLET
2 – wtorek, czwartek godz. 10:45-11:45 KOMPLET
3 – poniedziałek, środa godz. 16:30-17:30 ZBIERAMY GRUPĘ
Koszt: 65 zł / 8 wejść (miesięczna opłata), 40 zł / 4 wejścia

 

RADOGOSKI KLUB SENIORA
Seniorzy 60+
Serdecznie zapraszamy do miejsca spotkań - Radogoskiego Klubu Seniora. Cyklicznie – raz w miesiącu – organizowane są różnego rodzaju spotkania, prelekcje, wykłady tematyczne.
Wtorek, godz. 17:00
1 grupa
Koszt: 10 zł / rocznie

 

KLUB DIABETYKÓW
Dorośli
Zapraszamy na spotkania Koła nr. 8 Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.
1 grupa
1 i 3 czwartek miesiąca, godz. 16:00
Bezpłatnie

 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO

ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://miejskastrefakultury.pl/
facebook.com/cairrondo, https://www.facebook.com/cairrondo
www.bok.lodz.pl

NIEMIECKI DLA SENIORA
Lektorat językowy / 60+
Profesjonalne zajęcia skierowane do Seniorów. Nasze grupy są kameralne, w których uczymy się języka niemieckiego w sposób praktyczny, ze szczególnym naciskiem na sprawną konwersację.
Koszt: 120 zł / miesiąc
Czas trwania: 90 min
Środy, g. 12:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

ANGIELSKI DLA SENIORA
Lektorat językowy / 60+
Praktyczna i przyjazna Seniorom nauka języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Zajęcia ze szczególnym uwzględnieniem nauki komunikacji/mowy w języku angielskim.
Koszt: 120 zł / miesiąc
Czas trwania: 90min.
Piątki, g. 8:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

HISZPAŃSKI DLA SENIORA
Lektorat językowy / 60+
Lektorat języka hiszpańskiego dedykowany osobom 60+. Tempo zajęć dostosowane do możliwości percepcyjnych grupy. Lektor kładzie nacisk na praktyczną, konwersacyjną znajomość języka.
Koszt: 120zł / miesiąc
Czas trwania: 90min.
Piątki, g. 17:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP RONDO
Gimnastyka / 60+
Ćwiczenia skierowane są do każdego, dla którego ważna jest profilaktyka bólu i dysfunkcji kręgosłupa. Zajęcia są bezpieczne i skutecznie wzmacniają mięśnie przykręgosłupowe.
Koszt: 65 zł / miesiąc
Czas trwania: 90min.
Środy i Piątki, g. 18:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

SZKÓŁKA SZACHOWA RONDO
Sport / 5-12 lat
Profesjonalne zajęcia szachowe dla dzieci prowadzone przez szkołę szachową Szach-Mat Piotra Straupisza.
Koszt: 120 zł / miesiąc
Czas trwania: 120min.
Sobota, g. 12:30
Miejsce: Limanowskiego 166

 

PRACOWNIA MŁODEGO ARTYSTY
Plastyka / 7-11 lat
W naszej pracowni wprowadzamy uczestnika w szereg zagadnień takich jak: kompozycja obrazu, rysowanie w perspektywie, konstruowanie brył, martwa natura, rysunek modela.
Koszt: 120 zł / miesiąc
Czas trwania: 60min.
Sobota, g. 11:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

GRUPA TEATRALNA 25.GODZINY
Teatr / 14-18 lat
Zapraszamy młodzież, zainteresowaną teatrem, do dołączenia do naszej grupy teatralnej prowadzonej przez reżysera teatralnego, pedagoga i logopedę - Dorotę
Koszt: 60 zł / miesiąc
Czas trwania: 180min.
Sobota, g. 09:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

GRUPA TEATRALNA 25.GODZINY JUNIOR
Teatr / 11-14 lat
Zapraszamy dzieci, zainteresowane teatrem, do dołączenia do naszej grupy teatralnej prowadzonej przez reżysera teatralnego, pedagoga i logopedę - Dorotę
Koszt: 60 zł / miesiąc
Czas trwania: 180min.
Sobota, g. 12:30
Miejsce: Limanowskiego 166

 

NAUKA GRY NA GITARZE I UKULELE
Muzyka / od 6 lat
Zajęcia dla wszystkich (dzieci, młodzież, dorośli), którzy pragną zdobyć umiejętność gry na gitarze lub/i ukulele. Zajęcia indywidualne prowadzi Pan Andrzej Fałek.
Koszt: 50 zł / zajęcia
Czas trwania: 45min.
Zajęcia indywidualne
Miejsce: Limanowskiego 166

 

NAUKA GRY NA PIANINIE
Muzyka / od 18 lat
Zajęcia z nauki gry na pianinie/fortepianie, dostosowane do oczekiwań dorosłych amatorów i melomanów, którzy rozpoczynają swoją przygodę z instrumentem
Koszt: 50 zł / zajęcia
Czas trwania: 45min.
Zajęcia indywidualne
Miejsce: Limanowskiego 166

 

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE
Fotografia / od 15 lat
Zajęcia przeznaczone są dla osób stawiających pierwsze kroki fotograficzne, chcących rozwijać się w stronę świadomego robienia zdjęć i sprawniejszego posługiwania się narzędziami fotograficznymi.
Koszt:  350 zł / kurs
Czas trwania: 120min.
Wtorek, g. 18:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

LAPTOP BEZ TAJEMNIC
Technologia / od 55 lat
Zajęcia z nauki obsługi komputera dla osób dorosłych i Seniorów w trzech grupach tematycznych po osiem spotkań każde.
Koszt:  gr.1: 110 zł / mc; gr.2: 130 zł / mc; gr.3: 150 zł / mc
Czas trwania: 90 min.
Piątek, g. 13:00; 15:00; 17:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

PRZYJAZNY SMARTFON I TABLET
Technologia / od 55 lat
Zajęcia dedykowane Seniorom, chcącym poszerzyć swoją wiedzę o nowych technologiach i współczesnych formach komunikacji za pośrednictwem smartfona czy tabletu.  Zajęcia w cyklu czterech co miesięcznych spotkań..
Koszt:  100 zł / mc
Czas trwania: 60min.
Wtorek, g.16:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

DRUGIE ŻYCIE W RYTMIE SLOW
Profilaktyka / od 55 lat
Spotkania prozdrowotne oparte na technice slow  jogging, wywodzącej się z Japonii.
Zajęcia te, oparte na prostym, powolnym ruchu wzmacniają nasz organizm i nie są dla nas obciążające. Cykl 4 spotkań da możliwość samodzielnych ćwiczeń całorocznych w domu czy w plenerze.
Koszt: 130 zł /4 spotkania
Czas trwania: 90min
Środa, g.18:00
Miejsce: Limanowskiego 166

EKOLOGIA I DESIGN
Projektowanie  / od 15 lat
Nasze warsztaty to pełne inspiracji zajęcia, na których, po krótkim wprowadzeniu, zaprosimy uczestników do własnoręcznego stworzenia niepowtarzalnej, autorskiej biżuterii i akcesoriów.
Koszt: 210 zł / 4 spotkania
Czas trwania: 90min.
Wtorek, g. 18:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

PLASTYKA EKSPRESYWNA ™
Plastyka / od 5 lat
Zajęcia szaleńczych działań plastycznych dla małych i dużych. Uwalniamy emocje i twórczy potencjał, dzięki sięgnięciu do pokładów kreatywnej energii ukrytej w każdym z nas. Dajemy przestrzeń dla rozwoju i relaksu. Podczas zajęć wykorzystujemy materiały oraz techniki plastyczne, które pozwalają puścić wodze fantazji dosłownie i w przenośni
Koszt: 35 zł / zajęcia
Czas trwania: 60min.
Wtorek, g. 18:00
Miejsce: Limanowskiego 166

 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi / Centrum Twórczości LUTNIA

ul. Łanowa 14, tel. 42 652 62 27
http://miejskastrefakultury.pl/, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
facebook.com/ctlutnia
www.bok.lodz.pl, facebook.com/baluckiosrodekkultury

BODY DANCE –
Chcesz mieć chwilę dla siebie? Odpocząć po pracy i dostać niesamowitą dawkę pozytywnej energii? Zapraszamy na wieczorne zajęcia z aerobiku!
Zajęcia z  Aerobicu TBC, czyli zajęcia fitness pod nazwą TBC (Total Body Condition) doskonale wpłyną na Twoją sylwetkę. Wzmocnią kondycję fizyczną, poprawią krążenie i nastrój. Zajęcia zawierają elementy treningu interwałowego (zwiększające ogólną przemianę materii), a także elementy taneczne (aerodance, zumba). Każdy trening kończy się ćwiczeniami rozciągającymi. Na nasze zajęcia możesz przyjść w dowolnym terminie, ponieważ są to zajęcia otwarte. Zabierz ze sobą dobry nastrój i dołącz do naszej grupy, by po ciężkim dniu naładować swój akumulator masą pozytywnej energii.
Zajęcia prowadzi instruktor – Beata Dębska
Wiek uczestników: młodzież, dorośli
Terminarz zajęć: poniedziałek, środa 19.30-20.30
cennik: 80zł / miesiąc od osoby / 15 zł – pojedyncze

 

GRUPA MALARSKA „IMPRESJA” –
Kochasz sztukę? Chcesz spróbować czegoś nowego? A może pragniesz powrócić do porzuconej kiedyś pasji? Grupa malarska IMPRESJA zaprasza!
Grupa malarska IMPRESJA dla dorosłych zaprasza do pracowni, w której pod okiem artysty plastyka rozwiniecie swoje pasje. Program zajęć obejmuje profesjonalną naukę rysunku i malarstwa poprzez poznawanie różnych technik: pastele, farby akrylowe i olejne, malowanie z wyobraźni, rysowanie portretów, wykonywanie rysunków i obrazów na podstawie zdjęć i reprodukcji. Dla naszych artystów amatorów organizujemy wystawy w Galerii In Blanco, a także w innych galeriach w centrum miasta.  Zapraszamy wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sztuką, a także osoby, które chcą doskonalić swój warsztat.
Zajęcia prowadzi instruktor – artysta plastyk– Marta Siedlecka-Sidor.
Terminarz zajęć: dorośli, poniedziałek 10.00–13.00, wtorek 10.00–13.00 środa 10.00–13.00
cennik: opłata miesięczna 60+: 40 zł / m-c od osoby
opłata miesięczna osoby dorosłe: 80 zł / m-c od osoby

 

GRUPA TANECZNA FEIRIN –
Poczuj się jak w Irlandii!
Zapraszamy na zajęcia Zespołu „FEIRIN”. Tanecznym krokiem wejdź w wyjątkowy irlandzki świat. Poznaj tańce irlandzkie, szkockie i bretońskie. Spędź miło czas wśród wyjątkowych ludzi, których pasją jest taniec, muzyka i kultura celtycka.
Zespół rozpoczął działalność we wrześniu 2002 roku, tworzą go studenci i młodzież szkół średnich. Celem zajęć jest zapoznanie uczestników z elementami kultury (muzyka, taniec) wybranych krajów celtyckich (Irlandia, Szkocja) oraz przyswojenie podstaw i technik tańca irlandzkiego oraz szkockiego, poznanie rytmów muzyki celtyckiej. Zespół na stałe współpracuje ze szkołą tańca irlandzkiego Sweeney McAvinchy uczestnicząc w warsztatach z certyfikowanym nauczycielem tańca irlandzkiego oraz startując w międzynarodowych zawodach tańca.
Zespół FEIRIN wstępuje na wielu wydarzeniach BOK „Lutnia” oraz poza Ośrodkiem.
Uczestnicy prezentują się między innymi podczas: Dni Kultury Irlandzkiej,  Nadwarciańskiego Festiwalu Wiejskich Zespołów Pieśniarskich w Brzegu, Dni Żubra w Bieszczadach.
Wiek uczestników: młodzież, dorośli
 Zajęcia prowadzi tancerka, instruktor – Karolina Kunka.
młodzież, dorośli
- środa 17.30-20.00, sobota 12.00-15.00
cennik: 100 zł / m-c od osoby.

 

NAUKA GRY NA GITARZE –
Zapraszamy na wyjątkowe  warsztaty pod okiem profesjonalnego muzyka – gitarzysty!
Gra na gitarze to wyjątkowa umiejętność. Każdy z nas choć przez chwilę marzył o tym, by nauczyć się grać na tym instrumencie. Zapraszamy na zajęcia, które spełnią Wasze marzenia. Nauczymy Was praktycznej gry na gitarze. Poznacie nuty, techniki muzyczne oraz rozwiniecie swoje zdolności i wrażliwość muzyczną. Zajęcia mają charakter indywidualny lub w w małych 2-3 osobowych grupach.Tok nauczania jest uzależniony od stopnia zaawansowania uczestnika zajęć. Terminy zajęć ustalane z instruktorem.
Zajęcia prowadzi instruktor – muzyk – gitarzysta- Adam Zajdel
Terminarz zajęć: dzieci, młodzież, dorośli
zajęcia indywidualne oraz grupy 2-3 osobowe,
wtorek 15.030-20.00, czwartek 15.30-20.00
cennik: 100zł/miesiąc od osoby za zajęcia 1 x w tyg. w grupie
160 zł / miesiąc za zajęcia indywidualne / zajęcia próbne: 25 zł

 

NAUKA GRY NA KEYBOARDZIE –
Pracownia muzyczna – warsztaty gry na keyboardzie
Poznaj keyboard i jego niesamowite możliwości! Zapisz się na zajęcia już dziś!
Keyboard łączy brzmienie i możliwości wielu instrumentów. Oferuje gamę funkcji, która przy odpowiedniej wprawie może zastąpić zespół muzyczny lub nawet całą orkiestrę. Aby rozpocząć naukę nie musisz umieć czytać nut.
Keyboard nie będzie dla Ciebie tajemnicą w niedługim czasie dzięki metodzie nauki polegającej na małych kroczkach. Nasze zajęcia przeznaczone są dla pasjonatów muzykowania w różnym wieku. Program kursu dostosowany jest do poziomu zaawansowania uczestników i ich zainteresowań. Zajęcia prowadzimy w małych 2 osobowych grupach. Terminarz ustalany z instruktorem.
Zajęcia prowadzi instruktor – Jacek Wójcik.
Terminarz zajęć: środa, czwartek 16.00-19.00, grupy 2 osobowe, dzieci, młodzież
cennik: 140 zł / m-c od osoby / zajęcia próbne: 30 zł

 

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO ENGLISH FLOW SENIOR –
Zajęcia z języka angielskiego dla seniorów prowadzone metodą Flow - bezpośrednia komunikacja (100% komunikacji ustnej) przełamanie bariery aktywnego rozumienia i swobodnego mówienia w języku angielskim.
Zajęcia "English Flow - Senior" odbędą się w czwartek 10:00 - 11:00
Zajęcia prowadzi Krzysztof Ciesielski. Cena 20zł za miesiąc.

 

OTWARTE LABORATORIUM TEATRALNE –
Dołącz do nas na warsztaty aktorskie i teatralne w Bałuckim Ośrodku Kultury (BOK), Centrum Twórczości Lutnia przy ul. Łanowej 14. Odkryj swoją kreatywność poprzez dramę i teatr! Warsztaty są otwarte dla wszystkich uczestników w wieku 16 do 50. Koszt wejścia wynosi 20 zł za jednorazowe zajęcia . Zajęcia odbywają się w języku polskim i angielskim.
Zajęcia prowadzą Mariusz Szczeciński i Luka Kuzmanović.
Join us for acting and drama workshops at Bałuty Culture Centre (BOK), Creative Centre Lutnia, at Łanowa Street 14.
Explore your creativity through drama and theatre!
Workshops are open to all participants from age 16 to 50. Cost of entry  is 20 zł for one meeting .
Classes are held in Polish and English.

 

PRACOWNIA PLASTYCZNA LUTNIA –
Czy Twoje dziecko lubi malować? A może bardziej woli rysunek? Sprawdź, w której dyscypilnie najbardziej odnajdzie się Twoja pociecha! Zapisz je na zajęcia do pracowni plastycznej LUTNIA!
Pracownia plastyczna BOK Lutnia to miejsce spotkań dzieci młodzieży w wieku od 5 do 16 lat, których pasją jest sztuka. Czy torebka może mieć pyszczek kota? Lepiej maluje się pędzlem czy palcami? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy zajęć naszej pracowni plastycznej. Podczas zajęć równie ważne jak różnorodne techniki i materiały plastyczne będą: wyobraźnia, pomysłowość i dobra zabawa. Na zajęciach wykorzystujemy różnorodne techniki opowiadania o świecie: malarstwo, rysunek, rzeźbę, decupage, filcowanie i wiele innych. Dzięki warsztatom dzieci będą miały okazję pogłębiać swoje zdolności manualne, a także umiejętność wyrażania własnych emocji poprzez sztukę. Ogromną zaletą warsztatów jest również praca w grupie i nawiązywanie nowych przyjaźni. Program zajęć obejmuje poznawanie technik plastycznych oraz uczestnictwo w konkursach i wystawach. Prace trafiają do autorów po zakończeniu wystawy zbiorowej w BOK LUTNIA.
Instruktor pracowni plastycznej LUTNIA – Izabela Zielińska, Weronika Piotrowska
Terminarz zajęć: wtorek, czwartek
120.00 zł / m-c od osoby - Grupa dzieci (8-16)
160,00 zł / m-c od osoby - Grupa (13-16) przygotowawcza do egzaminów wstępnych
30,00 zł / m-c -  Zajęcia próbne

 

STUDIO PIOSENKI “MELANGE” –
Śpiew to Twoja pasja? Marzysz o występach na scenie? Zapraszamy na zajęcia z emisji głosu, interpretacji utworów i pracy z mikrofonem.
Studio Piosenki MELANGE zaprasza na warsztaty z doskonalenia śpiewu solowego, pracy nad emisją głosu, ruchu scenicznego, interpretacji utworów i pracy z mikrofonem.
W profesjonalny sposób przygotujemy Twoje dziecko do występów na scenie. Dzieci i młodzież ze Studia Piosenki MELANGE biorą udział w licznych konkursach wokalnych. Występują na scenach Bałuckiego Ośrodka Kultury zdobywając doświadczenie w kontakcie z  publicznością, w tym także na imprezach plenerowych. Próbują swoich sił w trakcie amatorskich spektakli teatralnych.
Wiek uczestników: dzieci, młodzież, od 8-16 lat     
Terminarz zajęć:
poniedziałek 15.00-16.00, 18.00-20.00
czwartek 15.00-16.00, 18.00-20.00,
piątek 15.00-20.00
Studio Piosenki „MELANGE” prowadzi instruktor – Iwona Starkowska
cennik: 60zł / m-c od osoby

 

ZAJĘCIA MEDYTACYJNO – RELAKSACYJNE SENIORZY
Nauka podstaw medytacji metodą zen, rekaks w codziennym życiu, zarządzenie stresem, nauka bycia tu i teraz i odłączenie myślenia.
Zajęcia prowadzi: Krzysztof Ciesielski.
Zajęcia odbędą się w czwartek 13:00 - 14:00
Cena 20,00 za miesiąc.

 

ZAJĘCIA MEDYTACYJNO – RELAKSACYJNE OSOBY DOROSŁE
Nauka podstaw medytacji metodą zen, rekaks w codziennym życiu, zarządzenie stresem, nauka bycia tu i teraz i odłączenie myślenia.
Zajęcia prowadzi: Krzysztof Ciesielski.
Zajęcia odbędą się w czwartek 17:00 - 18:00
Cena 50,00 za miesiąc.

 

ZAJĘCIA MEDYTACYJNO – RELAKSACYJNE KOBIETY W CIĄŻY I MŁODE MAMY
Nauka podstaw medytacji metodą zen, rekaks w codziennym życiu, zarządzenie stresem, nauka bycia tu i teraz i odłączenie myślenia.
Zajęcia prowadzi: Krzysztof Ciesielski.
Zajęcia odbędą się w czwartek 11:00 - 12:00
Cena 50,00 za miesiąc.

 

TRALALANDIA –
Zajęcia rytmiczne dla dzieci w wieku przedszkolnym prowadzi Anna Miksa.
Cena 50 zł za miesiąc.

 

ZESPÓŁ TANECZNY „KIKI DANCE” –
Jeśli Ciebie lub Twoje dziecko rozpiera energia, kochacie taniec i świetną zabawę ?
Albo może szukasz czegoś dla siebie ?
Klub taneczny dla dzieci i młodzieży Kiki Dance to właśnie to czego szukasz.
Rock'n'Roll Akrobatyczny to jedna z nowych dyscyplin sportowych, uznana za sport światowy po pokazach na Word Games w Akita w roku 2001, na Word Games w Duisburgu 2005 roku. Rock'n'Roll Akrobatyczny prezentowany był już jako oficjalna dyscyplina sportu światowego. Turnieje Rock`and`Roll`a Akrobatycznego są rozgrywane już od 1986 roku.
Zajęcia odbywać się będą dla trzech kategorii wiekowych :Skrzaty -dzieci 4-6 lat (140,00)  Pantery - dzieci 6-13 lat (180,00)  Młodzież - osoby w wieku 15 + oraz dorośli (160,00)
Zajęcia odbędą się poniedziałki i czwartki od 16:30 - 20:30 prowadzi Jolanta Rolińska.GRUPA TEATRALNA DLA MŁODZIEŻY –
Interaktywne Warsztaty Teatralne dla młodzieży. Celem warsztatów jest pobudzenie wyobraźni i motywacja uczestnika do rozwiązywania problemów życia codziennego na scenie. Takie działania wzbogacą uczestnika warsztatów o  umiejętność kreatywnego spojrzenia na zaistniałą sytuację. Warsztaty będą prowadzone metodą Dramy, która pozwoli odkryć uczestnikowi warsztatów swoją kreatywność oraz zdobyć umiejętność szerszego spojrzenia na świat i panujące w nim sytuacje. Ponadto, uczestnik warsztatów zapozna się z budowaniem swojej świadomości ciała, głosu oraz odkrycia swojego zaplecza pamięci emocjonalnej i wykorzystania jej wraz z  ruchem scenicznym. Program będzie oparty o Technikę Dramy na podstawie autorskiego programu nauczania Haliny Machulskiej.
Prowadzenie Mariusz Szczeciński, aktor wychowanek Państwa Machulskich.
Zajęcia odbędą się w środy 15:30 - 17:00
Cena 50 zł za miesiąc.

 

kontakt: Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter