Rozpoczynamy naukę języka francuskiego dla dzieci.

Spotkanie organizacyjne 8 lutego 2022, godz. 17:00

Dwie grupy 3-6 lat oraz 7-12 lat

Prowadzenie: mgr Aleksandra Obrębska
Nauka języków obcych to nie tylko najlepsza inwestycja w przyszłość dzieci, ale może to być wspaniała przygoda, dzięki której poznamy inna kulturę, historię, a przede wszystkim możemy poznać nowych przyjaciół ze wszystkich zakątków świata.
Moja przygoda z nauka języka francuskiego, zaczęła się już ponad 20-lat temu, w Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Zgierzu. Wraz z nauczycielami, kolegami i koleżankami, mogliśmy szlifować nasz francuski na wyjazdach do Paryża.
Stolica Francji stała się moją wielką miłością i motywacją do nauki języka na studiach historycznych i filologii francuskiej.

Lata pracy jako pilot i przewodnik turystyczny, pozwoliły mi nawiązywać liczne znajomości we Francji. Teraz już tę fascynację przekazuję mojej 4-letniej córce, która chętnie uczy się nowych słówek i podróżuje ze mną :)

Informacja: Centrum Edukacji Kulturowej NA ŻUBARDZKIEJ, ul. Żubardzka 3, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 42 651 67 47; http://miejskastrefakultury.pl/, 501 369 349, facebook.com/wyspakulturystawowa - https://www.facebook.com/wyspakulturystawowa; www.bok.lodz.pl, facebook.com/baluckiosrodekkultury


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter