08.07.2022, godz. 18:00

Galeria Promocji Młodych - Wernisaż wystawy Harmonia w bezładzie - Katarzyna Skrzypczak - malarstwo

Katarzyna Skrzypczak- Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, gdzie doskonaliła warsztat malarski pod opieką prof. Tomasza Chojnackiego. Źródłem jej inspiracji są miejsca i przedmioty naznaczone działalnością człowieka, a jednocześnie podkreślające brak jego obecności. W jej obrazach panuje atmosfera tajemniczości i niepokoju. Prezentowane prace malarskie zostały wykonane w technice malarstwa olejnego na płótnie. Punktem wyjścia była przestrzenność, wielokrotnie budowana za pomocą przysztalugowych kubików. Głównym założeniem ekspresji form w obrazach była dobrana, ciemna, niepokojąca tonacja płaszczyzny obrazu, która buduje tajemniczy, niejednoznaczny i metaforyczny nastrój. Na obrazach widzimy poprzewracane i podniszczone latami użytkowania przez studentów kubiki oraz inne porzucone przedmioty, które same w sobie stają się przykrą metaforą braku równowagi w otaczającym nas świecie, co dla każdego odbiorcy będzie oznaczało coś innego.

Wstęp bezpłatny

Miejsce i informacja:Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, ul. Limanowskiego 166, tel. 42 653 36 45, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., http://miejskastrefakultury.pl/; facebook.com/cairrondo - https://www.facebook.com/cairrondo; www.bok.lodz.pl.


telefon 100

zadzwoń do nas - 42 651 50 30

 e mail 100

oceń nas

mapa 100

przyjdź do nas

Łódź, ul. Limanowskiego 166

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez MSK w Łodzi

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Miejskiej Strefie Kultury w Łodzi / Bałuty

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 

Miejska Strefa Kultury w Łodzi
Adres: ul. Krzemieniecka 2a
Kod: 94-030 Łódź

Telefon: 42 674 92 30
E-mail: sekretariat@msk.lodz.pl

Witryna internetowa:
http://miejskastrefakultury.pl/

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter