kalendarium III 2020

Warsztaty fotograficzne I stopnia dla początkujących

 

przycisk zapisz

 

no Person picture 140x140

Paweł Rogaliński

Prowadzący

 

Opis:

Prowadzący – Paweł Rogaliński - ukończył szkołę fotograficzną, jest dyplomowanym pedagogiem, absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego. Zawodowo fotografuje od ponad 25 lat, specjalizuje się w fotografii reportażowej, produktowej, reklamowej i cyfrowych technikach obróbki obrazu. Jest jurorem konkursu „Oblicza Łodzi”. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich miłośników robienia zdjęć, ich głównym celem jest przekazanie reguł i zasad, które ułatwią wykonywanie ciekawych i atrakcyjnych fotografii. Obejmują 15 spotkań po 2 godziny zegarowe a program jest na bieżąco dostosowywany do poziomu zaawansowania uczestników i ich zainteresowań. Prezentacje i ćwiczenia ilustrowane są licznymi przykładami z wykorzystaniem technik multimedialnych. Każdy z uczestników co tydzień realizuje nowe zadania zdjęciowe a ich wykonanie weryfikowane jest na kolejnych spotkaniach.

 

Informacje - zapisy - sekretariat

Centrum Animacji i Rewitalizacji RONDO, Łódź, ul. Limanowskiego 166
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 653 36 45

lodz kreuje

logo lodz kreuje pion

Newsletter Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi

loading...
INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH
osób, których dane przetwarzane będą przez BOK

uslugi rozne
mecenasi

uczestnicy odbiorcy

partnerzy rodo250

Regulamin uczestnictwa i odpłatności za udział w formach stałych w Bałuckim Ośrodku Kultury

 

Jeśli, w związku z planowanym udziałem w wydarzeniu, potrzebujesz dostosowania w postaci audiodeskryptora lub tłumacza prosimy o pilny kontakt: 42 651-50-30 lub e-mail: sekretariat@bok.lodz.pl

Back to top