Kolejne spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim”. Tym razem gościem będzie Jacek Wójcicki.

 

tutaj można kupić bilety on line

 

Termin:

28.05.2018 - g. 18.00

 

Opis:

W dniu 28 maja 2018 roku o godzinie 18.00 odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Gwiazdy w Bałuckim”. Tym razem gościem będzie Jacek Wójcicki. Rozmowę poprowadzi znany i lubiany redaktor Leszek Bonar. Spotkanie będzie okazją do bliższego poznania gwiazdy.

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. To wszechstronnie uzdolniony, powszechnie lubiany aktor i piosenkarz, obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, poruszający się z łatwością po wielu gatunkach muzycznych. Jego niepowtarzalna osobowość sceniczna, stworzy kolorowe, pełne kontrastów spotkanie autorskie.

Jacek Wójcicki jest demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Występuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z: Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską czy Beatą Rybotycką, z którą stworzyli własny recital.

Bierze także udział gościnny w projektach "Nieszpory Ludźmierskie" Jana Kantego Pawluśkiewicza i "Woła nas Pan" Włodzimierza Korcza.

Jako aktora (jest absolwentem krakowskiej PWST) widzieliśmy go w takich filmach jak: "Lista Schindlera" S. Spielberga, "Ostatni dzwonek" M. Łazarkiewicz, serialach "Dzieci z Doliny Młynów" i "Urwisy z Doliny Młynów" oraz programach TV m.in. w: "Kabarecie Olgi Lipińskiej", galach Zbigniewa Górnego itd.

Stworzył też niezapomnianą postać Pana Tenorka - bohatera programów dziecięcych TVP.

Warto go słuchać i podziwiać.

 

Bilety w cenie 20 złotych do kupienia w Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury w Łodzi, ul. Łanowa 14, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 20.00.

tutaj można kupić bilety on line

 

Zapraszamy.

 

 

Kontakt do organizatora:

Centrum Twórczości LUTNIA Bałuckiego Ośrodka Kultury, Łódź, ul. Łanowa 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel.: 42 652 62 27